Haleron X-Droid 10. Ciekawy tablet z Androidem - Tabletowo.pl
Ważne

Haleron X-Droid 10. Ciekawy tablet z Androidem

Tabletowo.pl Haleron X-Droid 10. Ciekawy tablet z Androidem Nowości

Kolejna propozycja dla wszystkich fanów tabletów internetowych z Androidem wkrótce pojawi się w sprzedaży. Będzie to model Haleron X-Droid 10 (osoby śledzące rynek telefonów komórkowych pewnie jak ja skojarzą nazwę z Motorolą), pracujący dzięki googlowskiej platformie mobilnej w wersji 2.1 Eclair.

Sercem urządzenia jest procesor ARM ZT-180 o zegarze 1GHz, mający do dyspozycji 256MB RAM oraz od 2GB do 32GB pamięci flash. Tablet może się pochwalić dotykowym ekranem (niestety, rezystancyjnym) o przekątnej 10,2-cali, wyświetlającym obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli.

Haleron X-Droid 10 mierzący 270 x 180 x 15 mm, został także wyposażony w WiFi, kamerkę internetową o rozdzielczości 1,3 Mpix, USB. Tablet podobno bez żadnych problemów odtwarza wideo w jakości Full HD (1080p). Jego bateria ma pracować maksymalnie 7 godzin z wyłączonym WiFi lub 5 godzin z włączonym.

Cena Haleron X-Droid 10 to 249 dolarów. Myślicie, że tablet wart swojej ceny?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona