Prototyp tabletu HP Slate na kolejnym wideo

HP Slate

Kolejny dzień, kolejny przeciek może nie jednego z najbardziej wyczekiwanych tabletów internetowych, ale modelu, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Drugie wideo (pierwsze tutaj) pokazujące prototyp HP Slate znalazło się w sieci. Jesteście ciekawi?

Według najnowszych informacji, specyfikacja HP Slate ma zawierać między innymi procesor Intel Atom N450 o częstotliwości taktowania 1,86GHz, grafiką GMA500 i Broadcom Crystal HD. Jego największym atutem ma być dotykowy wyświetlacz o przekątnej 8,9-cali o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli (WSVGA).

HP Slate działający pod kontrolą Windows 7 Home Premium, ma posiadać także 60GB pamięci wewnętrznej, 2GB DDR2 RAM, WiFi oraz Bluetooth.

Więcej szczegółów, miejmy nadzieję, poznamy już niebawem. Tymczasem zapraszam na ośmiominutowy przegląd wideo tabletu HP:

Źródło Źródło

Komentarze

  • Spawnn

    Nieźle się prezentuje, ale z tego co widziałem na pudełku pisało, że posiada tylko dwukomorową baterię, ciekawe jaki jest czas pracy…

  • oby jakiś fajny tablet taki jak ten wyszedł w marcu mam 2000 zł do wydania i myśle nad ipadem w wersji z wifi ale dopłacić 300 zł i sie ma wifi+3g sam nie wiem może wy znacie fajne tablety z windowsem vista lub windowsem 7 do ceny 2000 zł które wyjdą do marca proszę o odpowiedź

  • Spawnn

    Do marca to wiele może wyjść ;p z W7 to Asus ma być za niedługo, całkiem zgrabny, no właśnie Hp Slate. A jeśli nie Windows (czemu zależy Ci na windzie?) to Archos (ponoć już w październiku) albo wyczekiwany Notion Ink Adam – na adroidzie, ale w dobrej cenie, a Adam w dodatku z super wyświetlaczem Pixel Qi :D Na Androidzie, ale do tego mają kamerki, pełnowymiarowy port USB, multitouch, dobry czas na baterii itp.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona