Ważne

Tablet HP Slate przeciekł na wideo

Tablet HP Slate

Żeby nie katować Was ciągłymi informacjami na temat Samsunga Galaxy Tab (o którym i tak się dziś news pojawi), tablet Hewlett Packard postanowił pojawić się na nieoficjalnym wideo. HP Slate wpadł w ręce człowieka, który nie omieszkał wykorzystać możliwości nagrania krótkiego przeglądu urządzenia. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Ale zanim, warto przypomnieć jakie parametry techniczne powinniśmy znaleźć w HP Slate. Na razie jedyną pewną rzeczą jest to, iż pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7 i ma dotykowy wyświetlacz o przekątnej prawdopodobnie 8,9-cali.

Jakiś czas temu, gdy specyfikacja tabletu pojawiła się na oficjalnej stronie producenta, mówiło się, że urządzenie będzie działało na procesorze Intel Atom Z530 o częstotliwości taktowania 1,6GHz oraz będzie wyposażone w 32GB lub 64GB pamięci wewnętrznej, aparat o rozdzielczości 3 Mpix i możliwość odtwarzania wideo w rozdzielczości Full HD – 1920 x 1080 pikseli.

Przegląd HP Slate:

Źródło

Komentarze

  • Spawnn

    hmm całkiem nieźle, choć całkiem płynnie to nie chodzi, też mam wątpliwości co do klawiatury ekranowej, mogłaby być trochę uproszczona (a pełna opcjonalnie uruchamiana) bo teraz przycisków jest za dużo i chyba szybkie/celne pisanie nie jest zbyt łatwe…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona