Tablet HP Slate przeciekł na wideo - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet HP Slate przeciekł na wideo

Tabletowo.pl Tablet HP Slate przeciekł na wideo Nowości Plotki / Przecieki

Żeby nie katować Was ciągłymi informacjami na temat Samsunga Galaxy Tab (o którym i tak się dziś news pojawi), tablet Hewlett Packard postanowił pojawić się na nieoficjalnym wideo. HP Slate wpadł w ręce człowieka, który nie omieszkał wykorzystać możliwości nagrania krótkiego przeglądu urządzenia. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Ale zanim, warto przypomnieć jakie parametry techniczne powinniśmy znaleźć w HP Slate. Na razie jedyną pewną rzeczą jest to, iż pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7 i ma dotykowy wyświetlacz o przekątnej prawdopodobnie 8,9-cali.

Jakiś czas temu, gdy specyfikacja tabletu pojawiła się na oficjalnej stronie producenta, mówiło się, że urządzenie będzie działało na procesorze Intel Atom Z530 o częstotliwości taktowania 1,6GHz oraz będzie wyposażone w 32GB lub 64GB pamięci wewnętrznej, aparat o rozdzielczości 3 Mpix i możliwość odtwarzania wideo w rozdzielczości Full HD – 1920 x 1080 pikseli.

Przegląd HP Slate:

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona