Tablet Research In Motion to jednak SurfBook? - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Research In Motion to jednak SurfBook?

Tabletowo.pl Tablet Research In Motion to jednak SurfBook? Nowości

Lipiec bieżącego roku zapamiętaliśmy z kilku przecieków do sieci tabletu Research In Motion. W jednym z nich dowiedzieliśmy się, że producent zarejestrował w sieci domenę blackpad.com, co wskazywałoby na to, że jego urządzenie będzie się nazywało właśnie BlackPad. Może się jednak okazać, że był to zły trop i w rzeczywistości będziemy mieć do czynienia z tabletem RIM SurfBook.

Producent jakiś czas temu złożył wniosek do urzędu Canadian Intellectual Property Office (CIPO) w Kanadzie o przyznanie patentu na nazwę „SurfBook„. Nie jest jednak pewne czy jest to nazwa akurat tabletu czy innego mobilnego gadżetu RIM.

Co ciekawe, wniosek taki nie trafił do amerykańskiego urzędu. Możliwe jest więc, że tablet wyłącznie w Kanadzie będzie sprzedawany jako SurfBook (z jakichś konkretnych powodów), a w pozostałych krajach świata pod nazwą BlackPad.

Co o tym sądzicie? Osobiście wydaje mi się, że SurfBook nie jest nazwą nadchodzącego tabletu Research In Motion. Z drugiej jednak strony może się okazać, że producent chce nas zaskoczyć i zaprezentuje dwa urządzenia: BlackPad i SurfBook – tak by było o wiele ciekawiej!

Warto więc poczekać do listopada, kiedy to ma się odbyć oficjalna prezentacja tabletu. Wtedy wszystko stanie się jasne.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona