NFS N-Pad - tablet z Moorestown (wideo) - Tabletowo.pl

NFS N-Pad – tablet z Moorestown (wideo)

Tabletowo.pl NFS N-Pad - tablet z Moorestown (wideo) Nowości

Jeśli śledzicie Tabletowo dosyć uważnie, to na pewno kojarzycie ostatnie wpisy o tabletach z najnowszymi procesorami Intela – Moorestown. Możemy je znaleść w pierwszym chińskim tablecie z MeeGo – NPad oraz w ostatnio zaprezentowanym OpenPeak z Androidem. Kolejny model z tą jednostką już niebawem trafi na rynek. Będzie nim NFS N-Pad, którego krótki przegląd wideo możecie obejrzeć poniżej.

Urządzenie NFS N-Pad zostało pokazane na Intel Developer Forum 2010, jednak dopiero teraz zainteresowały się nim zagraniczne portale. Na temat jego specyfikacji nie wiadomo zbyt wiele. Na razie pewną rzeczą jest, iż posiada procesor Intel Moorestown (Atom Z6xx z grafikę Intel GMA600).

Tablet pracuje pod kontrolą Androida (niestety, nie wiadomo w której wersji), a waży połowę tego, co Apple iPad400 gramów. Nieźle, prawda?

Na chwilę obecną nie ma żadnych szczegółów odnośnie daty wejścia tabletu do sprzedaży. Możemy jedynie przypuszczać, że będzie to miało miejsce pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona