Ważne

Chińczyk MAG Digital iMito iM7

MAG Digital iMito iM7

Dawno żadna chińska firma nie pochwaliła się produkcją tabletu internetowego, który mógłby nas zainteresować. W końcu jednak MAG Digital zaprezentowała urządzenie o nazwie iMito iM7, działające pod kontrolą Androida 2.1. Czy oprócz googlowskiego systemu może się pochwalić ciekawymi parametrami?

Może nie jest aż tak super, jak byśmy chcieli, ale tragedii też nie ma. iMito iM7 został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7-cali i rozdzielczości 800 x 480 pikseli – sęk w tym, ęe ekran jest rezystancyjny…

Sercem urządzenia jest procesor ARM11 TeleChips 8902 o częstotliwości taktowania 800MHz, a na jego pokładzie znajdziemy między innymi 256MB RAM, od 2GB do 32GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, kamerkę internetową o rozdzielczości 1,3 Mpix.

Tablet został także wyposażony w WiFi, USB, baterię o pojemności 1400 mAh o niewiadomej wytrzymałości oraz umożliwia odtwarzanie wideo w jakości Full HD (1080p). Jak już wspomniałam, urządzenie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 2.1.

Na razie nie wiadomo kiedy tablet pojawi się w sprzedaży ani jaka będzie jego cena.

Źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona