Tablet OnTop z Androidem. iPadowy klon na topie (wideo) - Tabletowo.pl

Tablet OnTop z Androidem. iPadowy klon na topie (wideo)

Tabletowo.pl Tablet OnTop z Androidem. iPadowy klon na topie (wideo) Nowości

O tym, że klony Apple iPada są na topie, można się przekonać wchodząc chociażby na Alledrogo i patrząc na ilość sprzedanych najtańszych tabletów internetowych, wyglądem do złudzenia przypominających gadżet spod znaku nadgryzionego jabłka. A czy sprzęt OnTop ma szanse stania się topowym klonem iPada? Spójrzmy.

Na pokładzie urządzenia znajdziemy przede wszystkim dotykowy ekran o przekątnej 8-cali, WiFi oraz RockChip RK2808 z 512MB ROM i 128MB RAM (lepsza wersja została wyposazona w procesor o taktowaniu 1GHz i 512MB RAM).

Tablet OnTop pracuje na systemie operacyjnym Google Android w wersji 2.1. Producent nie ujawnił czy i kiedy możemy się spodziewać aktualizacji platformy do nowszej edycji – 2.2 Froyo (która i tak nie jest przystosowana do pracy na tabletach, jak twierdzi Google).

I to by było na tyle. Pełna specyfikacja techniczna urządzenia nie jest znana. Nie wiadomo także czy kiedykolwiek trafi do sprzedaży w naszym kraju ani ile kosztuje.

Ponizej możecie zobaczyć jak prezentuje się OnTop w całej okazałości:

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona