Tablet Motoroli z Androidem na początku 2011 roku - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Motoroli z Androidem na początku 2011 roku

Tabletowo.pl Tablet Motoroli z Androidem na początku 2011 roku Motorola Nowości

Pierwszy raz o tym, że Motorola przygotowuje się do wydania własnego tabletu internetowego, dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu. Początkowo wydawało się, że jego prezentacja będzie miała miejsce w listopadzie bieżącego roku. Okazuje się jednak, że na moment ten przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

W końcu przedstawiciel amerykańskiego koncernu, Sanjay Jha, postanowił zdradzić kiedy możemy się spodziewać urządzenia na rynku. Podobnie jak w przypadku HTC, Acera, HP i kilku innych producentów, tablet Motoroli ma mieć premierę na początku 2011 roku.

Na Deutsche Bank Technology Conference w San Francisco, Jha powiedział między innymi, że dzięki Androidowi Motorola ponownie zaczęła liczyć się na rynku telefonów komórkowych. Przede wszystkim dlatego ma teraz nadzieję, że podobnie będzie w przypadku tabletów internetowych.

Wszystko wskazuje na to, że Motorola czeka na wydanie przez Google Androida w wersji 3.0 Gingerbread. Innego uzasadnienia na wydanie urządzenia na początku przyszłego roku nie widzę.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona