Ważne

Cena Samsunga Galaxy Tab w Amazon to 680 funtów

Cena Samsunga Galaxy Tab w Amazon

Od oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy Tab co prawda nie minęło zbyt dużo czasu, jednak wciąż producent nie podzielił się z nami sugerowaną ceną detaliczną tabletu (bo, jak wiemy, u operatorów przy dwuletniej umowie ma kosztować 200 – 300 dolarów). Jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych – Amazon – wprowadził do swojej oferty urządzenie Samsunga. Jego cena to 680 funtów, równowartość 3230 złotych.

Nie wiem czy pamiętacie jak jakiś czas temu, jakoś zaraz po premierze tabletu, pisałam o spekulowanych cenach Galaxy Tab . Wtedy to inny sklep internetowy -eXpansys – rozpoczął przedsprzedaż sprzętu również za 680 funtów. Czyżby cena detaliczna tabletu faktycznie miała być tak wysoka? Samsung, błagamy, idź po rozum do głowy!

Specyfikację tabletu Galaxy Tab znajdziecie pod tym adresem, natomiast pierwsze spekulacje na temat ceny – tutaj.

Swoją drogą, myślicie, że cena urządzenia naprawdę będzie tak wysoka? Zapraszam do dyskusji na ten temat.

Źródło

Komentarze

 • pokor

  Jest bardzo wysoka, bo to w tej chwili najgorętsza nowość na rynku elektroniki. Wydaje mi się, że szybko spadnie, choć z takie pułapu nieprędko osiągnie u nas 2000 zł, które mógłbym dać za taki sprzęt. Trzeba się będzie jednak wstrzymać i poczekać, jak zareaguje rynek i w jakiej cenie inni producenci wypuszczą sprzęt.

 • morświn

  Cena jest z kosmosu, zwłaszcza za tak stosunkowo nieduże urządzenie; to nie będzie żaden Ipad-killer jeśli ta cena utrzyma się choć przez 2-3 kwartały; liczę że do Gwiazdki pojawią się w detalu inne interesujące rzeczy (i oczywiście tańsze) i “niewidzialna ręka” ureguluje tę sprawę :-)

  Na pewno nie dam tyle za taki sprzęt, cena musi być obniżona o co najmniej 100%, przepraszam z 35%:-)

 • Oczekujacy…

  A w dupę z nimi ,kurcze @#$#@%@#$%… człowiek tu czeka ażeby sobie gadżet wypasiony kupić , a tu masz ci taka cena …A nawet go w sklepach nie ma..!
  Prawdę mówiąc i tak jest lepszy od ipada chociaż ma mniejszy ekran, a dlaczego ? bo ma funkcje telefonu i to będzie właśnie jego sukces ..Do kieszeni się jako tako schowa czego ipad nie zrobi….tylko te ceny, ceny ..@#$@#$%@#%!!!! Z drugiej strony jak wam się wydaje czy Tablet GALAXY TAB miałby być w podobnej cenie co najnowszy telefon SAMSUNG-a który kosztuje 1500 zł… wątpię w to …. Więc panowie i panie 3000 tysiaki zbierać trzeba na gadżecik jak ktoś go chce …no chyba że wkroczą “inni” czyt. producenci i będzie lepiej ..ale kiedy , kiedy ? jak tylko obiecanki-cacanki i nic nie ma …normalnie zbulwersowałem się …..:)

 • pokor

  Rozumiem Twój ból ;) Ciekawą alternatywą może być taki Archos http://www.archos.com/products/ta/archos_70it/specs.html?country=us&lang=en

  Co prawda nie ma modułu GSM, ale mi osobiście na tym nie zależy. I cena – ok. 300$ w USA. Ma być do kupienia w październiku i jak na razie to jest mój nr 1.

 • Spawnn

  pffff, taka cena za rozrośnięty telefon? :P Nie dziękuję. To już wolę kupić sobie 2x HTC HD 2 i je połączyć, będzie 8,6 cala chociaż, 2 x 1 Ghz proc i pond 1 GB ramu ;p (to żart ofc :P) Nie no śmiech na sali, iPad już windował wysokie ceny, ale to jest przesada… Nie uważam że jest lepszy od iPada – czas pracy baterii trochę niższy i mniejszy ekran – a to są dla mnie bardziej kluczowe parametry tabletu niż kamerki i telefon (kamerki i telefon to ja mam… w telefonie i nieważne jakiego tableta kupię, z komórki nie zrezygnuję – więc nie muszę dublować funkcji urządzenia, które ZAWSZE mam przy sobie ;) )

 • Oczekujacy

  Hmmm.. a po co nosić po kieszeniach tyle gratów jak można jeden ….tu chodzi o mobilność…A duży ekran ,kamerki ,itp itd to można mieć w domu.

 • Spawnn

  ale 7” nie jest na tyle mobilne by to mieć zawsze tak jak komórką w kieszeni (od bidy się zmieści, ale w pełni wygodne toto nie jest i to nie do każdego stroju), poza tym raczej tam będziesz miał kartę SIM z jakimś planem taryfowym do poboru danych, a nie smsów i połączeń – więc komórkę i tak weźmiesz. Z drugiej strony 7” nie jest na tyle duże, by w pełni komfortowo z tego korzystać przeglądając strony/filmy siedząc sobie w domu (na balkonie, łóżeczku) czy tam w plenerze.

 • Oczekujacy…

  Nie wygodne ….ale na pewno wygodniejsze od Iphona lub HTC HD2 a jak ma być ok to już wróćmy do laptopów…a karte sim można podładować podwójnie i na net i na gadki-szmatki …Ogólnie ” zależy jak komu leży ” …. :) mi tam pasowałby taki gadżecik jeśli chodzi o mobilność

 • hellypton

  Ceny szybko spadną, a Samsung po prostu chce wykorzystać to, że ma chwilowy monopol na urządzenie pod kilkoma względami lepsze od iPad’a, wiedząc, że taka sytuacja szybko się skończy bo początek 2011 będzie powodzić wszelkiej maści padów i ceny spadną.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona