Ważne

Always Innovating Smart Book. Połączenie netbooka, tabletu i telefonu

Always Innovating Smart Book

Kolejne interesujące i zaskakujące zarazem urządzenie ujrzało światło dzienne. Mowa o produkcie stworzonym przez niezbyt znaną firmę Always Innovating, który łączy w sobie netbooka, tablet internetowy i telefon przenośny. Brzmi ciekawie, prawda?

Smart Book, bo właśnie taką nazwę zyskało urządzenie, może się pochwalić przede wszystkim procesorem ARM Cortex-A8 oraz autorskim interfejsem użytkownika. Nie oznacza to jednak, że model nie może pracować na Ubuntu Linux, Google Chrome czy Google Android.

Najnowsze dziecko Always Innovating zostało wyposażone w pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 8,9-cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 512MB RAM, slot kart microSD, WiFi, Bluetooth 2.1, wyjście HDMI, cztery porty USB, natomiast dodatkowo w tablecie jest akcelerometr.

Co więcej, urządzenie posiada także trzy baterie. Pierwsza z nich znajduje się w klawiaturze i ma 12000 mAh pojemności, druga – w tablecie – 6000 mAh, natomiast ostatnia – w słuchawce – 1500 mAh.

Cena Smart Book w przedsprzedaży wynosi 549 dolarów.

Źródło

Komentarze

  • morświn

    Piękny le tablet :-) !!!!

  • Spawnn

    Naprawdę te urządzenie jest super! “ludzki” system operacyjny (Ubuntu), mobilność tableta, możliwości netbooka, a do tego świetna bateria, 6000 mAh w samym tablecie myślę, że powinno wystarczyć na jakieś ponad 10 h pracy (iPad ma 6500 mAh i ekran większy o cal), ale jakby co w klawiaturze mamy jeszcze 2 razy tyle, pełna doba albo i więcej na baterii! Dla mnie to brzmi zbyt pięknie :P Cena do przełknięcia przy takim urzadzeniu (prawie identyczna z ceną iPada 16 GB WiFi). Bebechy są mniej ważne, widziałem że office działa i filmiki na stronie – czyli źle nie ma. Szkoda że ten mały smartphone w środku nie ma gniazda GSM na kartę SIM, wtedy byłby to ideał!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona