Always Innovating Smart Book. Połączenie netbooka, tabletu i telefonu - Tabletowo.pl

Always Innovating Smart Book. Połączenie netbooka, tabletu i telefonu

Tabletowo.pl Always Innovating Smart Book. Połączenie netbooka, tabletu i telefonu Nowości

Kolejne interesujące i zaskakujące zarazem urządzenie ujrzało światło dzienne. Mowa o produkcie stworzonym przez niezbyt znaną firmę Always Innovating, który łączy w sobie netbooka, tablet internetowy i telefon przenośny. Brzmi ciekawie, prawda?

Smart Book, bo właśnie taką nazwę zyskało urządzenie, może się pochwalić przede wszystkim procesorem ARM Cortex-A8 oraz autorskim interfejsem użytkownika. Nie oznacza to jednak, że model nie może pracować na Ubuntu Linux, Google Chrome czy Google Android.

Najnowsze dziecko Always Innovating zostało wyposażone w pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 8,9-cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 512MB RAM, slot kart microSD, WiFi, Bluetooth 2.1, wyjście HDMI, cztery porty USB, natomiast dodatkowo w tablecie jest akcelerometr.

Co więcej, urządzenie posiada także trzy baterie. Pierwsza z nich znajduje się w klawiaturze i ma 12000 mAh pojemności, druga – w tablecie – 6000 mAh, natomiast ostatnia – w słuchawce – 1500 mAh.

Cena Smart Book w przedsprzedaży wynosi 549 dolarów.

Tabletowo.pl Always Innovating Smart Book. Połączenie netbooka, tabletu i telefonu Nowości

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona