Premiera tabletu HTC już 15 września? - Tabletowo.pl

Premiera tabletu HTC już 15 września?

Tabletowo.pl Premiera tabletu HTC już 15 września? Nowości Plotki / Przecieki

Najwięksi i najbardziej lubiani producenci telefonów komórkowych poszerzają swoje horyzonty pracując nad własnymi tabletami internetowymi. Wszystko wskazuje na to, że po Apple iPadzie, Samsungu Galaxy Tab i innych zapowiedzianych na czwarty kwartał urządzeniach, przychodzi pora na HTC.

Swego czasu redaktorzy Pocket Lint rozmawiali z Eric Lin, rzecznikiem HTC. Wtedy w wywiadzie stwierdził, że na tamten czas firma nie zamierza brać się za tworzenie tabletów internetowych. Czyżby sytuacja ta w dość krótkim czasie się zmieniła?

Według pewnych źródeł, na konferencji prasowej tajwańskiego koncernu, która odbędzie się 15 września bieżącego roku w Londynie, jest szansa, że HTC zaprezentuje pierwszy w historii firmy tablet internetowy.

Niestety, są to jedynie przypuszczenia, których potwierdzenie (lub zaprzeczenie…) będziemy mieć podczas zapowiedzianej konferencji prasowej HTC.

*Na zdjęciu smartfon HTC Evo

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona