Eken MO23. Biały Chińczyk wkrótce na Allegro? - Tabletowo.pl

Eken MO23. Biały Chińczyk wkrótce na Allegro?

Tabletowo.pl Eken MO23. Biały Chińczyk wkrótce na Allegro? Chińskie Nowości

Eken, producent w Polsce bardzo dobrze znany z tanich tabletów sprzedawanych przede wszystkim na Allegro (i oczywiście z naszego konkursu), zaprezentował kolejne urządzenie. Na stoisku firmy podczas trwających targów IFA 2010 w Berlinie można znaleźć model MO23. Co ciekawe, nie jest on jak w większości przypadków czarny, lecz biały. No ale chyba tylko to pozytywnie odróżnia go od reszty tabletów na rynku

Specyfikacja Eken MO23 zawiera przede wszystkim 7-calowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor Rockchip 2808A o taktowaniu 600MHz, 128MB DRR2 oraz WiFi. Na jego pokładzie znajdziemy także miniUSB, baterię o pojemności 3000 mAh oraz system operacyjny Google Android (prawdopodobnie w wersji 1.6).

Cena Eken MO23 ma nie przekraczać 105 dolarów, czyli około 330 złotych (w przypadku zamówienia 1000 sztuk). Możemy się spodziewać, że za jakiś czas tablet ten pojawi się na aukcjach Allegro.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona