Cena Samsung Galaxy Tab to ...? - Tabletowo.pl
Ważne

Cena Samsung Galaxy Tab to …?

Tabletowo.pl Cena Samsung Galaxy Tab to ...? Nowości Samsung

Od oficjalnej prezentacji Galaxy Tab minął ledwie jeden dzień, a już pojawiły się spekulacje na temat jego ceny (czego się można było oczywiście spodziewać). Właśnie dlatego, że Samsung nie zabrał stanowiska w tej sprawie, w sieci można znaleźć naprawdę wiele spekulacji na temat ceny jego najnowszego urządzenia.

Początkowo pojawiły się informacje, jakoby średnie europejskie ceny modelu miały wynieść odpowiednio:
699 euro (ok. 2800 złotych) za wersję z 16GB pamięci,
799 euro (ok. 3200 złotych) za wersję z 32GB pamięci.

Ceny te potwierdza fakt, iż tablet Samsunga jest już dostępny w przedsprzedaży za pośrednictwem eXpansys. Tam urządzenie kosztuje 680 funtów (ok. 3230 złotych) za wersję z 16GB pamięci, a jego wysyłka rozpocznie się 11 października bieżącego roku.

Niemiecki oddział operatora komórkowego O2 poinformował za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze, że Galaxy Tab już na początku października będzie dostępny z kaucją 99 euro (ok. 400 złotych) przy dwuletniej umowie – 27,5 euro miesięcznie.

Trzeba jednak pamiętać, że podane ceny to jedynie spekulacje na temat ostatecznej kwoty za Galaxy Tab. Dopóki Samsung oficjalnie ich nie skomentuje możemy mieć nadzieję, że będą one niższe.

Dla porównania warto wspomnieć, że Apple iPad 3G w Niemczech w detalu sprzedawany jest za 599 euro (za 16GB) i 699 euro (za 32GB).

Źródło, Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona