ViewSonic ViewPad 7 - połączenie wolności i komercyjnego oprogramowania - Tabletowo.pl

ViewSonic ViewPad 7 – połączenie wolności i komercyjnego oprogramowania

Tabletowo.pl ViewSonic ViewPad 7 - połączenie wolności i komercyjnego oprogramowania Nowości

Przeszkadza Ci Windows? Do codziennych zadań wolisz rozwiązania open source, a mimo wszystko ze względu na pracę nie możesz oderwać się od Microsoftu? Tablet ViewPad 7 może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Urządzenie wyprodukowała firma ViewSonic. Na jednym urządzeniu zainstalowano dwa systemy operacyjne – Windows 7 oraz Google Android. I to na razie tyle, bowiem producent nie poinformował jak zachodzić ma bootowanie czy interakcja pomiędzy systemami (prawdopodobnie przy włączaniu tabletu).

Nie znamy też dokładnych parametrów technicznych urządzenia, jak procesor, ilość RAM czy chociaż pojemność dysku twardego (tudzież pamięci flash). Wiadomo jedynie, że posiada 7-calowy ekran (skąd wzięła się nazwa), moduły GPS, 3G i WiFi, akcelerometr, aparat fotograficzny oraz porty USB. Jednak już sama idea dwóch systemów jest ciekawa, pozostaje nam więc tylko czekać.

Recenzownia

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona