Tablet Dune z Windows 7 na wideo - Tabletowo.pl

Tablet Dune z Windows 7 na wideo

Tabletowo.pl Tablet Dune z Windows 7 na wideo Nowości Plotki / Przecieki

Zajęliśmy się tabletem Samsunga oraz innymi urządzeniami działającymi (lub mającymi działać) pod kontrolą Androida i na chwilę zapomnieliśmy o modelach z najnowszą platformą Microsoftu. Ale prawda jest taka, że ostatnio nie pojawiały się ładne informacje na temat sprzętu z tym systemem. Aż do dziś. Do sieci trafiło wideo przedstawiające tablet Dune z Windows 7.

Na jego pokładzie powinniśmy znaleźć dotykowy wyświetlacz rezystancyjny (obsługujący multitouch) o przekątnej 10,2-cale, procesor Intel Atom N450 o częstotliwości taktowania 1,66Ghz z 2GB DDR2 i zintegrowaną grafikę Intela.

Co więcej, tablet Dune może się pochwalić 160GB pamięci wewnętrznej, kamerkę internetową o rozdzielczości 1,3 Mpix, WiFi, Bluetooth, 3G oraz baterię o pojemności 3000 mAh, mającą pracować od 2,5 do 4,5 godzin (co tak mało?!).

Cena tabletu Dune to 500 euro. Wkrótce ma być dostępny w sprzedaży.

Tablet Duno na wideo:

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona