Premiera Samsung Galaxy Tab 2 września. Zapowiedź wideo w sieci - Tabletowo.pl

Premiera Samsung Galaxy Tab 2 września. Zapowiedź wideo w sieci

Tabletowo.pl Premiera Samsung Galaxy Tab 2 września. Zapowiedź wideo w sieci Nowości Samsung

UPDATE: W dniu 2 września Samsung Galaxy Tab został zaprezentowany oficjalnie. Jego specyfikację znajdziecie tutaj, natomiast fotki prasowe – tutaj.

Wszystko w końcu powoli staje się jasne. Wiemy już oficjalnie, że tablet Samsunga będzie ostatecznie nosił nazwę Galaxy Pad. Wiemy także, iż jego prezentacja odbędzie się dokładnie 2 września 2010 roku, czyli dzień przed rozpoczęciem targów IFA 2010. Na berlińską premierę urządzenia zaprasza sam producent na specjalnie stworzonej na potrzeby modelu stronie internetowej.

Potwierdziły się niektóre dane techniczne Samsunga Galaxy Tab. Wiemy, że jego specyfikacja będzie zawierała przede wszystkim dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7-cali, kamerkę do połączeń wideo, aparat (prawdopodobnie o rozdzielczości 3,2 Mpix) oraz Androida w wersji 2.2 Froyo.

Co więcej, urządzenie ma się pochwalić procesorem Hummingbird S5PC110 (znanym ze smartfona Galaxy S) o zegarze 1GHz, GPS, WiFi, 3G, grafikę PowerVR SGX540, Flash, Swype, JavaScript 1.5 oraz Bluetooth 2.1.

Spójrzcie na zapowiedż tabletu:

Myślicie, że szykuje się godny rywal Apple iPada?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona