Toshiba SmartPad w całej okazałości. Przeciek fotek prasowych - Tabletowo.pl
Ważne

Toshiba SmartPad w całej okazałości. Przeciek fotek prasowych

Tabletowo.pl Toshiba SmartPad w całej okazałości. Przeciek fotek prasowych Nowości Toshiba

O istnieniu tabletu internetowego firmy Toshiba wiemy od dość dawna. Jednak w sieci, do dnia dzisiejszego, nie pojawiło się żadne wideo, ani nawet zdjęcie, przedstawiające to urządzenie w całej okazałości. Okazuje się jednak, że warto było czekać. Do internetu przeciekły oficjalne fotki prasowe tabletu Toshiba SmartPad.

Co prawda za wcześnie jest mówił o jakiejkolwiek specyfikacji modelu, gdyż do momentu prezentacji może ona ulec zmianie, jednak już w sieci pojawiają się spekulacje odnośnie danych technicznych tego tabletu.

Według nich, na pokładzie Toshiba SmartPad, powinniśmy znaleźć między innymi 10-calowy wyświetlacz dotykowy, procesor nVidia Tegra 2, 3,5 mm wyjście słuchawkowe, wyjście HDMI, USB, kamerkę do połączeń wideo, czytnik kart pamięci oraz Androida (nie wiadomo w której wersji).

Premiera SmartPad prawdopodobnie będzie miała miejsce podczas targów IFA w Berlinie. Poczekajmy więc do 3-8 września, by poznać tablet oficjalnie.

Tabletowo.pl Toshiba SmartPad w całej okazałości. Przeciek fotek prasowych Nowości Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba SmartPad w całej okazałości. Przeciek fotek prasowych Nowości Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba SmartPad w całej okazałości. Przeciek fotek prasowych Nowości Toshiba

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona