Samsung Galaxy Pad (Tab) przyłapany... w Australii (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Pad (Tab) przyłapany… w Australii (wideo)

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Pad (Tab) przyłapany... w Australii (wideo) Nowości Plotki / Przecieki Samsung

UPDATE: W dniu 2 września Samsung Galaxy Tab został zaprezentowany oficjalnie. Jego specyfikację znajdziecie tutaj, natomiast fotki prasowe – tutaj.

Tablet Samsunga tak bardzo chce ujrzeć światło dzienne, że aż w końcu ktoś mu na to pozwolił – oczywiście nieoficjalnie. Galaxy Pad (albo Tab? – nie wiadomo na razie jaką nazwę ostatecznie przyjmie to urządzenie) został przyłapany w Australii w jednym z autobusów.

Wciąż jednak nie wiadomo praktycznie nic na temat danych technicznych modelu. Spekuluje się, że na jego pokładzie będziemy mogli znaleźć między innymi procesor o częstotliwości taktowania 1GHz, kamerkę do połączeń wideo, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, WiFi, GPS oraz 16GB pamięci wewnętrznej. Sprzęt ma działać pod kontrolą Androida 2.2 Froyo.

Jak już wielokrotnie informowałam, Samsung Galaxy Pad (Tab) zostanie zaprezentowany na zbliżających się wielkimi krokami targach IFA, które odbędą się w Berlinie w dniach 3-8 września. Im bliżej tego wydarzenia, tym więcej informacji odnośnie urządzenia powinno pojawiał się w sieci. Poczekajmy więc na więcej zdjęć i danych na temat specyfikacji.

Obecnie chodzę plotki, że tablet Samsunga trafi do sprzedaży do następujących sieci komórkowych: Vodafone, Telstra, Optus oraz Verizon.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona