Tablet Toshiba z Androidem na rynku w październiku - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Toshiba z Androidem na rynku w październiku

Tabletowo.pl Tablet Toshiba z Androidem na rynku w październiku Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

Nie od dziś wiemy, że w fabrykach firmy Toshiba trwają prace nad tabletem internetowym kontrolowanym przez system operacyjny Google Android. Wiadomo także, iż jego premiera ma się odbył pod koniec 2010 roku. DigiTimes dotarło do bardziej szczegółowych informacji.

Według wiadomości zamieszonych przez serwis (a pochodzących z podobno wiarygodnych źródeł), tablet Toshiba pojawi się na rynku w październiku bieżącego roku.

Wszystko wskazuje na to, że urządzenie będzie wyposażone między innymi w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10-cali, moduł WiFi oraz procesor nVidia Tegra 2. Tablet będzie działać pod kontrolą systemu Android, na razie jednak nie wiadomo w której wersji.

Na potwierdzenie powyższych informacji musimy jednak cierpliwie poczekać do momentu oficjalnej prezentacji tabletu. Miejmy jednak nadzieję, że na ten moment nie będziemy musieli zbyt długo oczekiwać.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona