EKING M5 z klawiaturą QWERTY - tablet to czy MID? - Tabletowo.pl

EKING M5 z klawiaturą QWERTY – tablet to czy MID?

Tabletowo.pl EKING M5 z klawiaturą QWERTY - tablet to czy MID? Ciekawostki Nowości

Granica między tabletami internetowymi a urządzeniami typu MID (przenośnymi urządzeniami internetowymi) jest bardzo mała. Czasem, jak w przypadku EKING M5, można mieć wątpliwości do grona którego rodzaju sprzętu można zaliczyć dany model. Mimo tego jednak postanowiłam Wam zaprezentować to ciekawe urządzenie wyposażone w sprzętową klawiaturę QWERTY.

Specyfikacja EKING M5 jest bardzo interesująca. Jego sercem jest procesor Intel Atom Z515 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz z 1GB DDR2, 16GB pamięci wewnętrznej oraz grafikę Intel GMA500. Urządzenie może się pochwalić dotykowym ekranem o przekątnej 5-cali, pozwalającym na oglądanie obrazu w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli.

Co więcej, na pokładzie sprzętu nie zabrakło także sprzętowej klawiatury QWERTY, aparatu o rozdzielczości 3 Mpix, WiFi, Ethernetu, 3G oraz slotu karty SIM. Całość działa dzięki systemowi operacyjnemu Windows XP Home.

Cena EKING M5 ma wynosić ok. 800 dolarów. Na razie nie wiadomo nic odnośnie jego dostępności.

Tabletowo.pl EKING M5 z klawiaturą QWERTY - tablet to czy MID? Ciekawostki Nowości

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona