Axon Logic Haptic - tablet, na którym można zainstalować Apple MacOS - Tabletowo.pl

Axon Logic Haptic – tablet, na którym można zainstalować Apple MacOS

Tabletowo.pl Axon Logic Haptic - tablet, na którym można zainstalować Apple MacOS Ciekawostki Nowości

750 dolarów, a tablet internetowy, na którym możesz cieszyć się korzystaniem z praktycznie wszystkich systemów operacyjnych dostępnych na rynku, będzie Twój. Axon Logic Haptic, bo właśnie o nim mowa, ledwo pojawił się w przedsprzedaży, a już zyskał bardzo wielu zwolenników. To przede wszystkim sprawka tego, iż można na nim zainstalować między innymi Apple MacOS, Androida, Linuxa czy Windows.

Co prawda Apple w umowie licencyjnej bardzo wyraźnie zaznacza, że instalowanie systemu operacyjnego MacOS na urządzeniach niewyprodukowanych przez koncern z Cupertino jest nielegalne, ale widać, że producent tego tabletu nic sobie z tego nie robi. Teoretycznie w końcu to właśnie użytkownikowi sprzętu pozostawia wybór platformy, z której będzie korzystał, i nie bierze za to odpowiedzialności.

Od strony technicznej tablet przedstawia się następująco:
– procesor Intel Atom N270 o taktowaniu 1,66GHz,
10-calowy dotykowy wyświetlacz rezystancyjny LCD (z rysikiem), 1024 x 600 pikseli,
– kamerka internetowa o rozdzielczości 1,3 Mpix,
WiFi a/b/g/n,
– Bluetooth,
– 2GB RAM,
300GB pamięci wewnętrznej,
3G,
– wyjście VGA,
– bateria o pojemności 3000 mAh,
– trzy porty USB.

Sami widzicie, że tablet Axon Logic Haptic zapowiada się naprawdę interesująco. Ale czy te 750 dolarów to nie jest zbyt dużo? Nawet jak na pierwsze urządzenie tego typu kompatybilne z MacOS?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona