Rocketfish - tablet Best Buy. To nie żart! - Tabletowo.pl

Rocketfish – tablet Best Buy. To nie żart!

Tabletowo.pl Rocketfish - tablet Best Buy. To nie żart! Nowości Plotki / Przecieki

Nie tak dawno informowałam Was o tablecie stworzonym przez jeden z chińskich sklepów internetowych – Gome. A co powiecie na urządzenie Rocketfish, powstałe dzięki innemu sklepowi – tym razem znanemu na całym świecie? Nie, to nie żart. Best Buy przygotowuje premierę swojego tabletu internetowego.

Robert Stephens, dyrektor do spraw technologii Best Buy, za pośrednictwem Twittera udostępnił dwa zdjęcia nadchodzącego urządzenia (które widzicie powyżej). Redaktorzy CrunchGear zauważyli znaczne podobieństwo do HP Slate, co może sugerować, iż twórcą Rocketfish jest właśnie firma Hewlett Packard.

Obecnie nie ma żadnych informacji odnośnie specyfikacji Rocketfish Best Buy. Można jedynie przypuszczać, że będzie wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 9-cali z obsługą multitouch, WiFi, GPS, 3G oraz kilka portów USB.

Nie wiadomo także na jakim systemie operacyjnym będzie pracował najnowszy tablet. Jeśli faktycznie pochodzi z fabryk HP, może się okazać, że będzie działać na Windows 7 lub WebOS. Jednak Stephens już na początku lipca poinformował za pośrednictwem Twittera, że wkrótce ma się pojawić w sprzedaży urządzenie Best Buy oparte o Androida 2.2. Może się nim okazać właśnie tablet Rocketfish.

Niestety, na szczegółowe informacje odnośnie urządzenia Best Buy musimy poczekać. Miejmy jednak nadzieję, że już wkrótce będzie nam dane poznanie pełnej specyfikacji tabletu Rocketfish.

*Rocketfish to marka Best Buy, która oferuje wszelki sprzęt elektroniczny.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona