Archos przygotowuje nowy tablet - Archos 32 - Tabletowo.pl

Archos przygotowuje nowy tablet – Archos 32

Tabletowo.pl Archos przygotowuje nowy tablet - Archos 32 Nowości

Archos pracuje nad kolejnym tabletem internetowym. Takie informacje pojawiły się dziś nieoficjalnie w sieci. Wraz z nimi przeciekła prawdopodobnie ostateczna specyfikacja urządzenia. Spójrzmy co będzie nam mógł zaoferować najnowszy sprzęt producenta, działający pod kontrolą Androida.

Wszystko wskazuje na to, że kolejny tablet firmy Archos nazywać się będzie Archos 32. Specyfikacja urządzenia będzie zawierała między innymi bardzo mały ekran dotykowy o przekątnej 3,2-cali, pozwalający na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 400 x 240 pikseli.

Na pokładzie tabletu nie powinno także zabraknąć procesora ARM Cortex A8, pozwalającego na odtwarzanie wideo w jakości HD (720p), WiFi, Bluetooth oraz 8GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie będzie obsługiwać formaty: MPEG-4 HD, H.264, WMV i wiele innych.

Dane techniczne są jakie są, gdyż Archos 32 ma być sprzedawany za jedyne 150 dolarów, czyli równowartość 455 złotych. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się prezentacja sprzętu.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona