BlackBerry BlackPad coraz bliżej. Domena blackpad.com już zarejestrowana - Tabletowo.pl

BlackBerry BlackPad coraz bliżej. Domena blackpad.com już zarejestrowana

Tabletowo.pl BlackBerry BlackPad coraz bliżej. Domena blackpad.com już zarejestrowana Nowości Plotki / Przecieki

Nie tak dawno temu informowałam Was o planach Research In Motion związanych z wprowadzeniem na rynek tabletu internetowego. Wszystko wskazuje na to, że plotki mogą okazać się jak najbardziej prawdziwe. Koncern zarejestrować w internecie domenę blackpad.com, która jednoznacznie oznacza fakt przygotowywania się przez producenta do zaprezentowania tego typu urządzenia.

Przypomnijmy, że najnowsze dziecko RIM miałoby być wyposażone w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7-cali, obsługujący multitouch, WiFi, 3G, kamerkę internetową oraz procesor o częstotliwości taktowania 1GHz.

Czy powyższe dane techniczne okażą się prawdą przekonamy się już w najbliższym czasie, kiedy to RIM zdecyduje się na oficjalną prezentację tabletu. Co prawda w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy to nastąpi, ale możemy mieć nadzieję, że na tę chwilę nie przyjdzie nam zbyt długo czekać.

Tabletowo.pl BlackBerry BlackPad coraz bliżej. Domena blackpad.com już zarejestrowana Nowości Plotki / Przecieki

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona