BlackBerry BlackPad coraz bliżej. Domena blackpad.com już zarejestrowana
Ważne

BlackBerry BlackPad coraz bliżej. Domena blackpad.com już zarejestrowana

BlackBerry BlackPad

Nie tak dawno temu informowałam Was o planach Research In Motion związanych z wprowadzeniem na rynek tabletu internetowego. Wszystko wskazuje na to, że plotki mogą okazać się jak najbardziej prawdziwe. Koncern zarejestrować w internecie domenę blackpad.com, która jednoznacznie oznacza fakt przygotowywania się przez producenta do zaprezentowania tego typu urządzenia.

Przypomnijmy, że najnowsze dziecko RIM miałoby być wyposażone w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7-cali, obsługujący multitouch, WiFi, 3G, kamerkę internetową oraz procesor o częstotliwości taktowania 1GHz.

Czy powyższe dane techniczne okażą się prawdą przekonamy się już w najbliższym czasie, kiedy to RIM zdecyduje się na oficjalną prezentację tabletu. Co prawda w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy to nastąpi, ale możemy mieć nadzieję, że na tę chwilę nie przyjdzie nam zbyt długo czekać.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona