Aktualizacja Moonse E7001: Android 2.1 i procesor 720MHz - Tabletowo.pl
Ważne

Aktualizacja Moonse E7001: Android 2.1 i procesor 720MHz

Tabletowo.pl Aktualizacja Moonse E7001: Android 2.1 i procesor 720MHz Nowości

Jakiś czas temu na rynku zadebiutował stworzony przez jedną z chińskich firm Moonse tablet E7001. Dziś pojawiły się informacje, że trwają prace nad jego odświeżoną wersją, w której znajdziemy lepszy procesor oraz nowszą wersją systemu operacyjnego.

Obecnie tablet jest w fazie prototypu co może oznaczać, że już wkrótce pojawi się w sprzedaży. Na razie jednak nie jest znana nawet jego nazwa. Jakiej specyfikacji możemy się spodziewać po tym chińskim urządzeniu?

Jego dane techniczne będą zawierały między innymi Telechip o taktowaniu 720MHz, bazujący na ARM11, w zastępstwie przestarzałego Rockchip RK2808 z ARM9. Sprzęt będzie kontrolowany przez mobilną platformę Android 2.1, która zastąpi 1.5, jaką mogliśmy znaleźć w poprzednim modelu Moonse. Specyfikacja urządzenia to również 7-calowy wyświetlacz dotykowy, akcelerator grafiki 3D z możliwością odtwarzania wideo w jakości Full HD (1080p).

Dostępność modelu oraz jego cena nie została ujawniona. Możemy się jednak spodziewać, że tablet Moonse trafi do sprzedaży jedynie w Chinach za równowartość ok. 132 dolarów.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona