Aktualizacja systemu do iOS4 dla iPadów będzie płatna? - Tabletowo.pl
Ważne

Aktualizacja systemu do iOS4 dla iPadów będzie płatna?

Tabletowo.pl Aktualizacja systemu do iOS4 dla iPadów będzie płatna? Apple Plotki / Przecieki

Dokładnie 21 czerwca bieżącego roku wszyscy właściciele iPhone’a 3G i 3GS otrzymali możliwość aktualizacji systemu do jego najnowszej wersji – iOS4. Wtedy to użytkownicy iPada byli niezbyt zadowoleni z faktu, iż Apple nie udostępniło im mobilnej platformy w wersji tabletowej.

W sieci pojawiła się informacja, iż koncern z Cupertino już wkrótce przekaże w ręce posiadaczy iPada aktualizację platformy do iOS4. Niestety, według najnowszych, nieoficjalnych informacji, najprawdopodobniej będzie trzeba za nią zapłacić.

Redakcja portalu Stuff.tv dowiedziała się z pewnego, podobno dobrze poinformowanego źródła, że specjalna wersja iOS4 na iPada wcale nie będzie darmowa. Informacja informacją, ale żadnych szczegółów odnośnie wysokości opłaty redaktorzy serwisu nie potrafili podać.

Brak możliwości darmowej aktualizacji systemu jest sprzeczny z informacją, jaką znajdziemy w umowie licencyjnej urządzenia Apple. Wyraźnie jest w niej napisane, że użytkownik otrzyma darmową aktualizację przynajmniej jednego z wydanych po premierze tabletu systemów operacyjnych.

Jak będzie ostatecznie: czy za aktualizację systemu do iOS4 będzie trzeba zapłacić, czy też nie, okaże się tegoroczną jesienią.

Źródło, Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona