W tym roku nie będzie tabletu HP z Androidem? - Tabletowo.pl
Ważne

W tym roku nie będzie tabletu HP z Androidem?

Tabletowo.pl W tym roku nie będzie tabletu HP z Androidem? Nowości Plotki / Przecieki

Jak zapewne większość fanów jednego z najpopularniejszych systemów operacyjnych – Google Androida – wie, firma Hewlett Packard szykowała się do wprowadzenia tabletu internetowego działającego pod jego kontrolą. Jak się niestety okazuje, HP zaprzestała jedynie na myśleniu i, przynajmniej na razie, nie ma mowy o realizacji tego projektu.

Tablet HP z Androidem spodziewany był na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku. Producent obecnie postanowił się jednak skupić nad urządzeniami działającymi na innych mobilnych platformach. Jeśli więc tablet z OS-em Google pojawi się w sprzedaży, to najwcześniej w przyszłym roku.

Firma Hewlett Packard jeszcze jakiś czas temu wychodziła z założenia, że powinna wprowadzić na rynek sprzęt dla każdego. Właśnie dlatego były plany stworzenia tabletów zarówno z Androidem, z Windowsem, jak i WebOS. Prawdopodobnie producent postawi jedynie na ten ostatni system.

Warto poczekać na oficjalne informacje odnośnie tabletu HP (a może kilku?), który już wkrótce powinien zostać oficjalnie zaprezentowany. Myślę, że może był to jeden z nielicznych godnych rywali Apple iPada.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona