Tablet ezGear Surfboard 700 z Androidem - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet ezGear Surfboard 700 z Androidem

Tabletowo.pl Tablet ezGear Surfboard 700 z Androidem Nowości

Firma ezGear znana przede wszystkim z produkcji konsol i urządzeń typu PMP, pozazdrościła pozostałym producentom, którzy zaprezentowali już swoje wizje tabletów internetowych i postanowi?a sama wziąć się do roboty. Owocem jej pracy jest urządzenie Surfboard 700.

Tablet został wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 7-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Co więcej, najnowszy produkt ezGear może się pochwalić WiFi, 3,5 mm jackiem audio, wyjściem HDMI, RockChip RK2818, USB oraz kamerkę internetową o rozdzielczości 2 Mpix.

Bateria urządzenia pozwala na 20 godzin ciągłego odtwarzania muzyki lub 10 godzin oglądania wideo. Dodatkowo, slot kart pamięci microSD pozwala rozszerzyć pamięć tabletu o kilka GB (producent nie podał ile maksymalnie).

Ciekawostką może być fakt, iż urządzenie jest kontrolowane przez system operacyjny Google Android. Szkoda tylko, że nie wiadomo w której wersji – raczej jednej ze starszych: 1.5 lub 1.6.

Tablet ezGear Surfboard 700 ma się pojawić na rynku we wrześniu bieżącego roku. Cena urządzenia nie została ujawniona.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona