LG potwierdza. Tablet z Androidem w czwartym kwartale - Tabletowo.pl
Ważne

LG potwierdza. Tablet z Androidem w czwartym kwartale

Tabletowo.pl LG potwierdza. Tablet z Androidem w czwartym kwartale Nowości

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na pojawienie się na rynku tabletu LG Electronics. Jak donosi Wall Street Journal, koreańska firma potwierdziła, że jeszcze przed końcem bieżącego roku urządzenie trafi do sprzedaży.

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji odnośnie specyfikacji tabletu LG. Wiadomo jedynie, że sprzęt ma działać pod kontrolą systemu operacyjnego internetowego giganta Google. Pojawiły się także słuchy, że ma to być jeden z najlepszych tabletów na rynku. Jeśli faktycznie tak będzie, wersja Androida, którą w nim zobaczymy, powinna być najnowsza, czyli 2.2 Froyo.

LG nie podało żadnych szczegółów jeśli chodzi o cenę urządzenia ani listy krajów, w których urządzenie ma być dostępne. Miejmy nadzieję, że tablet LG nie ominie Polski.

Przy okazji warto wspomnieć o innym sprzęcie, mającym się pojawić na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku. Swój pierwszy tablet właśnie na ostatnie miesiące 2010 roku szykuje Nokia. Co więcej, ciągle czekamy na oficjalną prezentację urządzenia Samsunga – Galaxy Tab P1000.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona