Tablet Expand - kolejny "wielki iPhone" - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Expand – kolejny „wielki iPhone”

Tabletowo.pl Tablet Expand - kolejny "wielki iPhone" Chińskie Nowości

Tablet Expand to kolejne chińskie urządzenie, któremu się przyjrzymy z bliska. Na pierwszy rzut oka designem nawiązuje nie tyle do iPada, co iPhone’a. Da się to zauważyć dzięki centralnie umieszczonemu pod ekranem przyciskowi. Niby wygląd to nie wszystko, ale jednak kłuje w oczy.

Sercem urządzenia jest procesor VIA VX700 o taktowaniu 1,2GHz z 1GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej. System operacyjny, pod kontrolą którego działa tablet to Windows XP. Expand został wyposażony w ekran o przekątnej 7-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Producent nie zapomniał również o WiFi, 3G, kamerce internetowej oraz akcelerometrze. Co więcej, na pokładzie urządzenia nie zabrakło portu mini USB, dwóch USB, wyjścia słuchawkowego oraz baterii o pojemności 2500 mAh, mającej pracować przez maksymalnie trzy godziny.

Tablet Expand dostępny jest w sprzedaży w Chinach w dwóch kolorach: czarnym i brązowym. Jego koszt to równowartość 1225 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona