Mark Rein: Apple iPad jest cudowny! - Tabletowo.pl

Mark Rein: Apple iPad jest cudowny!

Tabletowo.pl Mark Rein: Apple iPad jest cudowny! Apple Ciekawostki Nowości

Mark Rein, wiceprezes koncernu Epic Games, gdy tylko dostał w swoje ręce Apple iPada, nie mógł przestać go wychwalać. Cudowne dziecko koncernu z Cupertino, jak to urządzenie określają niektórzy, w jego oczach jest idealnym sprzętem przeznaczonym między innymi do gier.

Rein był pod wielkim wrażeniem tabletu internetowego spod znaku nadgryzionego jabłka. Zachwycał się przede wszystkim jakością materiałów, z jakich został wykonany oraz jego ekranem.

Wiceprezes Epic Games uważa również, że iPad jest doskonałym urządzeniem do gier. Był bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy zobaczył działanie zainstalowanych gier na tym sprzęcie. Zobaczył wtedy, jak iPad doskonale radzi sobie w roli konsoli.

Co więcej, zdaniem Reina iPad może stać się konsolą przyszłości. Stwierdził nawet, że byłby bardzo zadowolony w momencie, gdyby mógł tworzyć gry na właśnie tego typu urządzenia mobilne.

Źródło, Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona