Tablet Cisco Cius z Androidem dla użytkowników biznesowych - Tabletowo.pl

Tablet Cisco Cius z Androidem dla użytkowników biznesowych

Tabletowo.pl Tablet Cisco Cius z Androidem dla użytkowników biznesowych Nowości

Tym razem na tapetę weźmiemy urządzenie przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników biznesowych. Tablet Cisco Cius, bo o nim mowa, to doskonały mobilny pomocnik wszystkich przedsiębiorców, którym przydaje się wszystko-potrafiące urządzenie w każdym miejscu i czasie.

W wielkim skrócie można powiedzieć, że najnowsze urządzenie firmy Cisco jest powiększoną wersj ą telefonu komórkowego. Tablet Cius został wyposażony między innymi w dwa mikrofony z redukcję szumów z otoczenia, dzięki czemu można swobodnie prowadzić rozmowy konferencyjne.

Poza tym, urządzenie oferuje możliwość odtwarzania wideo w jakości HD (720p), WiFi, Bluetooth 3.0, 3G/4G oraz USB. Na jego pokładzie nie zabrakło również 7-calowego, dotykowego wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości, micro USB, baterii pracującej maksymalnie do ośmiu godzin oraz aparatu o rozdzielczości 5 Mpix.

Tablet działa pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. Niestety, nie wiadomo w której wersji. Cena Cisco Cius nie została ujawniona. Urządzenie powinno trafić do sprzedaży na początku 2011 roku.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona