Phecda P7 - chińska nowość z Androidem 2.1 - Tabletowo.pl

Phecda P7 – chińska nowość z Androidem 2.1

Tabletowo.pl Phecda P7 - chińska nowość z Androidem 2.1 Chińskie Nowości

Wysyp chińskich tabletów trwa w najlepsze. Tym razem mamy do czynienia z urządzeniem Phecda P7, które może się pochwalić między innymi popularnym systemem operacyjnym. Tablet, jak rzadko który chińczyk, jest oparty na Androidzie w wersji 2.1, a nie jak to najczęściej bywa – 1.6 lub 1.7.

Specyfikacja Phecda P7 to przede wszystkim procesor ARM11 o taktowaniu 650MHz, 7-calowy wyświetlacz dotykowy, rezystancyjny o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, mogący wyświetlać filmy w jakości Full HD (1080p), 256MB ROM oraz 4GB pamięci wewnętrznej.

Tabletowo.pl Phecda P7 - chińska nowość z Androidem 2.1 Chińskie Nowości

Na pokładzie tabletu nie zabrakło również baterii o pojemności 1300 mAh, mającej pracować maksymalnie przez cztery godziny, portu USB i mini USB oraz wyjścia HDMI.

Jak już wspomniałam, Phecda P7 pracuje pod kontrolą Google Androida 2.1. Ciekawostką jest fakt, iż producent obiecał możliwość aktualizacji platformy do najnowszej wersji – 2.2 Froyo (najprawdopodobniej w październiku).

Cena Phecda P7 nie została ujawniona, jednakże urządzenie nie powinno kosztować więcej niż 147 dolarów, czyli ok. 490 złotych.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona