Fujitsu LifeBook TH700 - Tabletowo.pl
Ważne

Fujitsu LifeBook TH700

Tabletowo.pl Fujitsu LifeBook TH700 Hybrydy Nowości

Fujitsu postawiło tym razem na bardzo cichą premierę swojego najnowszego urządzenia. LifeBook TH700, bo o nim mowa, pojawił się na stronie oficjalnego sklepu internetowego producenta wraz z pełną specyfikacją.

Kosztujący równowartość 3860 złotych netbook może się pochwalić naprawdę interesującymi danymi technicznymi. Specyfikacja LifeBook zawiera przede wszystkim 12,1-calowy wyświetlacz obsługujący multitouch, który można dowolnie obracać. Możemy z niego korzystać zarówno jak ze zwykłego netbooka, jak i tabletu internetowego.

Urządzenie zostało także wyposażone w procesor Intel Core i3-350M o taktowaniu 2,26GHz, 4GB RAM, nagrywarkę DVD, dysk twardy o pojemności 320GB, WiFi, Bluetooth oraz wyjście HDMI. Sprzęt jest kontrolowany przez system operacyjny Windows 7 Home Premium.

Co więcej, nie zabrakło w nim również kamerki internetowej, mikrofonu, 6-komorowej baterii o pojemności 5200 mAh, mającej pracować maksymalnie do pięciu godzin oraz czytnika linii papilarnych.

Fujitsu LifeBook TH700 trafi do sprzedaży piątego lipca 2010 roku.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona