Ważne

Obszerna galeria zdjęć Asus Eee Tablet

Asus Eee Tablet

Na tegorocznych targach Computex Asus zaprezentował trzy interesujące urządzenia. Były to tablety Eee Pad EP121 z 12-calowym ekranem, Eee Pad EP101TC z 10-calowym ekranem oraz prototyp ultracienkiego tabletu z ekranem o przekątnej – najprawdopodobniej 8-cali.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia jeszcze innego prototypu Asusa Eee Tablet, wyposażonego w 8-calowy ekran dotykowy TFT, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Sprzęt może się pochwalić między innymi takimi funkcjami, jak WiFi czy aparat o rozdzielczości 2 Mpix. Pełna specyfikacja Eee Tablet niestety nie jest znana.

Jerry Shen, CEO Asusa obiecał, że urządzenie będzie dostępne w sprzedaży z początkiem roku szkolnego, a jego cena ma wynosić ok. 190-299 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę pomiędzy 640 a 1000 złotych. Rozbieżność cenowa jest wielka, ciekawe do której granicy – wyższej czy niższej – w rzeczywistości pójdzie ta kwota.

Warto również zauważyć, że Asus Eee Tablet jest tabletem wyłącznie z nazwy. W rzeczywistości jest to połączenie czytnika książek z notatnikiem, dlatego też możecie zauważyć na poniższych zdjęciach, że ekran jest czarno-biały.

Źródło (przetłumaczone)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona