Ważne

Jak to jest być posiadaczem produktów Apple?

Co tu dużo komentować. Sami zobaczcie prześmieszną grafikę stworzoną przez serwis theoatmeal.com. Przedstawia ona zachowanie praktycznie każdego fana Apple, który jest posiadaczem chociażby jednego produktu tej firmy. W tym wypadku jest mowa o iPhonie. Ale w rzeczywistości sprawa ma się dokładnie tak samo w przypadku iPodów, Maców i zapewne w przyszłości – iPada.

Komentarze

  • Sareth

    Widziałem to już raz ale i tak HAHAHAHAHA

  • Bzdura, pokazane jest zachowanie lanserów, ale nie każdego fana apple. Mam maca od dwóch lat i jako programista uważam, że jest za..sty. Nie zmieniam go co wersję, bo po co, skoro ten co mam spełnia oczekiwania? Nie kupuję Ipada bo po cholerę jak będę potrzebował to sobie kupię tablet z androidem? telefon mam z androidem i nie narzekam. mp4’kę mam creative’a. Takich jak ja jest wielu, którzy uważają że macbooki to dobre kompy, ale to wszystko. Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego wora! Chociaż co do gonitwy Iphone’owców za nowymi modelami to się zgadzam. Pozdrawiam.

  • aq

    Trafiony w serce wypiera się. Ah uf of. To nie ja dałem się tak robić w jajo. Mój sprzęt jest najlepszy. To to… aaaaa !@#!@#!@#

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona