Jak to jest być posiadaczem produktów Apple? - Tabletowo.pl
Ważne

Jak to jest być posiadaczem produktów Apple?

Co tu dużo komentować. Sami zobaczcie prześmieszną grafikę stworzoną przez serwis theoatmeal.com. Przedstawia ona zachowanie praktycznie każdego fana Apple, który jest posiadaczem chociażby jednego produktu tej firmy. W tym wypadku jest mowa o iPhonie. Ale w rzeczywistości sprawa ma się dokładnie tak samo w przypadku iPodów, Maców i zapewne w przyszłości – iPada.

Tabletowo.pl Jak to jest być posiadaczem produktów Apple? Apple Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Jak to jest być posiadaczem produktów Apple? Apple Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Jak to jest być posiadaczem produktów Apple? Apple Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Jak to jest być posiadaczem produktów Apple? Apple Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Jak to jest być posiadaczem produktów Apple? Apple Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Jak to jest być posiadaczem produktów Apple? Apple Ciekawostki Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona