Aigo zaprezentowało pięć nowych tabletów - Tabletowo.pl
Ważne

Aigo zaprezentowało pięć nowych tabletów

Tabletowo.pl Aigo zaprezentowało pięć nowych tabletów Chińskie Nowości

Chiński producent sprzętu elektronicznego – Aigo – zaprezentował wczoraj pięć nowych tabletów. Wśród nich mogliśmy znaleźć modele AigoPads o oznaczeniach: E500, E501, N520, E700 i N701.

Wśród najnowszych urządzeń Aigo możemy dostrzec zarówno takie z ekranami o przekątnej 4-cale, jak i 5- i 7-calowe. Co ciekawe, w sprzedaży pojawić się już w przyszłym miesiącu – na pewno w Chinach.

Specyfikacja wszystkich tabletów jest bardzo zbliżona. Zostały one wyposażone w chipset Nvidia Tegra 2 o taktowaniu 1GHz, WiFi, wyjście HDMI oraz 3G. AigoPad N701 kontrolowany jest przez Androida w wersji 2.2 Froyo, a nie jak wcze?niej przewidywano – 2.0. Co do OS-ów zainstalowanych na pozostałych urządzeniach, najprawdopodobniej również jest to Android.

Cena tabletów Aigo nie została podana. Jak się jednak można spodziewać po chińskich urządzeniach – nie powinny być wcale drogie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona