Tablet Notion Ink Adam ponownie opóźniony (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Notion Ink Adam ponownie opóźniony (wideo)

Tabletowo.pl Tablet Notion Ink Adam ponownie opóźniony (wideo)   Ciekawostki Nowości

Dla wszystkich, którzy czekali na rewolucyjny tablet Notion Ink Adam mam złą wiadomość – premiera gadżetu została przełożona na późniejszy termin. Niestety, jest też moźliwe, że nigdy nie uda mu się zagościć na sklepowych półkach.

Pojawiły się głosy, że jeśli urządzenie nie zadebiutuje na rynku do listopada, to już nie nastąpi to nigdy. Tym bardziej, że konkurencja nie śpi. Na targach Computex zaprezentowano co najmniej kilka ciekawych tabletów. Poza tym, w listopadzie będzie dostępny nowy iPhone, Google wypuści nowy system operacyjny Chrome, a HP zapowiedziało na tamten czas tablet o nazwie WebOS.

Trzeba przyznać, że byłaby to ogromna strata. Notion Ink Adam zapowiada? się bardzo ciekawie. Głównie za sprawą rewolucyjnego ekranu Pixel Qi. Nie słyszeliście jeszcze o nim? To obejrzyjcie filmik:

Jak sami słyszeliście – wielu producentów pokazuje sprzęty z wyświetlaczami Pixel Qi, ale mało kto planuje wprowadzenie ich na rynek. Jednym z wyjątków był właśnie Notion Ink Adam. Dlatego tym bardziej musimy trzymać kciuki za jego premierę!

HomeLab

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona