DigiLife iOne - wyjątkowo tani tablet z projektorem (wideo) - Tabletowo.pl

DigiLife iOne – wyjątkowo tani tablet z projektorem (wideo)

Tabletowo.pl DigiLife iOne - wyjątkowo tani tablet z projektorem (wideo) Nowości

Wszystko wskazuje na to, że niektórym producentom sprzętu elektronicznego standardowe tablety z aparatami, slotami kart SIM, wyjściami HDMI już się przejadły. Firma DigiLife postanowiła zaprezentował wyjątkowe urządzenie, jakiego jeszcze na rynku nie było. Tablet iOne został wyposażony w projektor!

Najnowszy sprzęt DigiLife może się pochwalić procesorem Samsung Cortex A8, portem USB, czytnikiem kart pamięci microSD, a także ekranem o przekątnej 10-cali. Co więcej, tablet jest kontrolowany przez system operacyjny Google Android. Niestety, nie wiemy na razie w której wersji.

Najbardziej interesująca z tego wszystkiego jest jednak cena urządzenia. DigiLife zapowiedziało, że standardowy tablet ma kosztowa? ok. 200 dolarów, natomiast z projektorem – w sumie niewiele więcej – maksimum 300 dolarów.

Przegląd zaprezentowanego na targach Computex 2010 prototypu DigiLife iOne możecie obejrzeć poniżej:

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona