Amtek iTablet T10H - białe też jest piękne - Tabletowo.pl

Amtek iTablet T10H – białe też jest piękne

Tabletowo.pl Amtek iTablet T10H - białe też jest piękne Nowości

Zakończone wczoraj targi Computex 2010 przyniosły wiele premier tabletów. Wśród nich było również urządzenie Amtek iTablet T10H, któremu wypada się przyjrzeć z bliska. Przede wszystkim ze względu na jego interesujący design, który nadaje mu biała ramka.

Przyzwyczailiśmy się już, że większość tabletów prezentowanych przez producentów jest w ciemnych kolorach, najczęściej w czarnych. Najnowszy sprzęt Amtek łamie tę barierę, dzięki czemu może przyciągać potencjalnych klientów, którzy chcą się wyróżniać w tłumie.

Czas na specyfikację iTablet T10H. Urządzenie wyposażone zostało w ekran o przekątnej 10,1-cala, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli oraz procesor Intel Atom N450 o taktowaniu 1,6 GHz. Chipset Intel ICH-8M, 1GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej to jeszcze nie wszystkie dane techniczne tabletu.

Warto jeszcze wspomnieć o aparacie 1,3 Mpix, WiFi, module Bluetooth oraz systemie operacyjnym, pod kontrolą którego pracuje iTablet T10H. Jest to mobilna wersja Windows 7.

Cena urządzenia ani data jego wejścia do sprzedaży nie zostały ujawnione.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona