Samsung Galaxy Tab - pierwsze zdjęcie tabletu z Androidem - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab – pierwsze zdjęcie tabletu z Androidem

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab - pierwsze zdjęcie tabletu z Androidem Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Już od dłuższego czasu mówi się na temat tabletu Samsunga, który ma się pojawić w sprzedaży na początku sierpnia bieżącego roku. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że urządzenie to będzie się nazywa? S-Pad. Ale czy tak będzie na pewno?

Dziś do sieci trafiło pierwsze zdjęcie tabletu Samsung Galaxy Tab. Patrząc na samą fotkę od razu pomyślałam, iż może jednak S-Pad to była tylko nazwa prototypu urządzenia, a ostateczną będzie jednak Samsung Galaxy Tab.

To są jednak wyłącznie moje przypuszczenia. Możliwe jest również, że Samsung planuje wprowadzenie do sprzedaży dwóch tabletów w tym samym czasie, zarówno S-Pada, jak i Galaxy Tab. Czy tak będzie – musimy poczekać na oficjalne informacje.

Jeśli jednak okaże się, że Samsung Galaxy Tab, to właśnie S-Pad, możemy spodziewać się bardzo dobrej specyfikacji. Według wcześniejszych spekulacji, tablet ma być wyposażony w ekran Super AMOLED o przekątnej 7-cali, WiFi, 3G oraz port USB. Gadżet ma być kontrolowany przez system Android – najprawdopodobniej w wersji 2.1.

Już w marcu bieżącego roku pojawiły się opinie przedstawicieli Samsunga, że ich tablet, który wkrótce pojawi się na rynku, ma być godnym rywalem Apple iPada. To może być dość trudne, zwłaszcza, że urządzenie pochodzące z fabryk nadgryzionego jabłka w zaledwie 60 dni sprzedało się w ilości dwóch milionów sztuk.

HomeLab

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona