20 lat Plusa na Kartę. W promocji dostaniesz 100% więcej za doładowanie, ale tylko 4 czerwca | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

20 lat Plusa na Kartę. W promocji dostaniesz 100% więcej za doładowanie, ale tylko 4 czerwca

Dołącz do dyskusji 0

Będąc klientami ofert na kartę, od czasu do czasu dostajemy bonusy w postaci darmowych gigabajtów czy dodatkowych środków na konto, tylko za wysłanie SMS-a czy doładowanie konta w odpowiednim terminie. Tak jest właśnie z okazji 20-lecia Plusa na Kartę. Użytkownicy pre-paidu u „Zielonych” mogą zyskać dodatkowe 100% wartości dokonanego doładowania.

Oczywiście, że są pewne ograniczenia i wymagania.

Po pierwsze, doładowanie musi być zrealizowane przez wybrane strony bankowe oraz strony internetowe i aplikacje – szczegółowa lista znajduje się w regulaminie promocji.

Po drugie, zasilenie musi mieścić się w widełkach od 30 zł do 99 zł.

Po trzecie, doładowanie trzeba zlecić w dniu 4 czerwca. Tylko wtedy bonus zostanie naliczony.

Po czwarte, bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących. To po prostu dodatkowe środki, które można wykorzystać na dowolne cele (rozmowy, SMS-y, MMS-y czy internet).

Po piąte, abonenci ofert MIX nie mogą skorzystać z promocji. Jest ona przeznaczona dla abonentów Plusa Na Kartę, Simplusa, użytkowników taryf Sami Swoi oraz 36i6.

Oczywiście dostać 100% więcej przy doładowaniu karty to całkiem fajna sprawa, ale moja natura malkontenta daje o sobie znać i podpowiada mi, że na 20-lecie oferty na kartę, Plus mógł przygotować coś bardziej spektakularnego. Też macie takie wrażenie?

źródło: GSMonline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona