Forums

1. Systemy operacyjne

1. 178

Jeden z najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych na rynku

725

Platforma stworzona przez Apple na potrzeby mobilnych urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka

69

System stworzony przez Microsoft. Niedoceniany na rynku tabletów internetowych

382

1. Newsy

Nowości i ciekawostki tabletowe.

143

1. Reklamacje Asusa Transformer Prime

Tu podzielisz się informacjami dotyczącymi reklamacji Asusa Transformer Prime.

69

W tym dziale znajdziecie informacje o wszelkich promocjach i rabatach - w tym także przygotowanych specjalnie dla Was, Czytelników Tabletowo.pl przez naszych Partnerów.

334

Masz jakiś problem? Napisz, postaramy się pomóc!

1,950

Pochwal się nim :)

161

Jeśli szukasz odpowiedniego dla siebie tabletu internetowego, tutaj na pewno Ci pomożemy

8,599

Chcesz kupić lub sprzedać tablet? A może chcesz się zamienić? Napisz tutaj

893

1. Forumowe ankiety

Ankiety na wszelkie tematy

38

Wasza inwencja twórcza

125
  • Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 4 Guests (See full list)

• Member Statistics

10,069
    Total Members
    654
    Most Online
    WiSu
    Newest Member
    WiSu

Loading
  • Tematy

• Dużo tu zależy od jego zainteresowań. Może jak lubi sport kup mu jais bilet na mecz? W tej kwocie na pewno się zmieścisz. Ponadto jest teraz wiele takich śmiesznych gadgetów, które sa znakomitą pamiątką. W sieci internetowej znajdziesz ich całe mnóstwo i jestem pewien, że na pewno coś ci sie spodoba,a przede wszystkim Twojemu bratu. 
    • Ja bym się w takie zakładnie samodzielnego ogrodu nie brał. Chyba że się na tym znasz. Lepiej według mnie zamówić sobie firmę, która się tym zajmie. Oczywiście późniejsze prace możesz sobie wykonywać samodzielnie ale początki mogą być trudne. Ale możesz szukać porad w necie. 
    • Zdecydowanie polecam płytki. W nszych warunkch klimatycznych sprawiają się one o wiele lepiej niż parkiet. Jest je po prostu łatwiej utrzymać w należytym stanie, a ponadto będą ci służyć o wiele dłużej. Poza tym, żony musisz słuchać, gdyż ona pod tym względem ma "zawsze rację"
    • My mama taką pralke Samsunga już od 3 lat i nigdy nie było z nią problemu ( no może na początku był problem z ustawieniem ale pan z serwisu szybko się z tym uporał). Moja żona jest z niej bardzo zadowolona, ma wiele programów, które ułatwiają dobre pranie, więc czego od pralki więcej wymagać. 
    • Ja często kupuje w takich sklepach, ale jakiegoś jednego ulubionego sklepu. Po prostu jak coś zobacze to kupuje. Często też robię zakupu na Allegro, gdzie można kupić wiele fajnych ciuchów w bardzo przystępnej cenie. Zwłaszcza dla najmłodszych. A one nie chodzą w swoich ubraniach zbyt długo, wiec to się opłaca. 
  • Latest Registered Members

• Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.