Forums

1. Systemy operacyjne

1. 161

Jeden z najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych na rynku

712

Platforma stworzona przez Apple na potrzeby mobilnych urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka

67

System stworzony przez Microsoft. Niedoceniany na rynku tabletów internetowych

359

1. Newsy

Nowości i ciekawostki tabletowe.

131

1. Reklamacje Asusa Transformer Prime

Tu podzielisz się informacjami dotyczącymi reklamacji Asusa Transformer Prime.

69

W tym dziale znajdziecie informacje o wszelkich promocjach i rabatach - w tym także przygotowanych specjalnie dla Was, Czytelników Tabletowo.pl przez naszych Partnerów.

356

Masz jakiś problem? Napisz, postaramy się pomóc!

1,887

Pochwal się nim :)

156

Jeśli szukasz odpowiedniego dla siebie tabletu internetowego, tutaj na pewno Ci pomożemy

8,560

Chcesz kupić lub sprzedać tablet? A może chcesz się zamienić? Napisz tutaj

857

1. Forumowe ankiety

Ankiety na wszelkie tematy

37

Wasza inwencja twórcza

110
  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 8 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Member Statistics

9,849
    Total Members
    654
    Most Online
    Avenhart
    Newest Member
    Avenhart

Loading
  • Tematy

• Lenovo A7-10f
      Witam, chciałbym zadać pytanie o przyciski w tablecie. Mianowicie dzisiaj włączyłem tablet, wszystko ładnie śmiga aż tu nagle BAM, nie działa mi przycisk kwadratu czyli ten którym przechodzi się w różne karty. Wiecie jak to naprawić? Zresetować do ustawień fabrycznych a może co innego ? Dajcie znać.                                                         Pozdrawiam
    • Jakie alkohole lubicie pić na co dzień
      Sam nie przepadam z grzańcami. Są dla mnie zdecydowanie za słodkie. Moja żona bardzo często zamawia sobie je w zimie. Szczególnie w restauracjach bo jest to chyba jedyne piwo jakie toleruje , sam jednak wole bardziej wytrawne alkohole. Poza tym jest teraz za gorąco tak wiec nie jest pora na grzańca... Zdecydowanie. Mocne alkohole pijam rzadko. Głównie na imprezach. Na co dzien zdecydowanie bardziej wolę jakieś dobre wytrawne wino. Smakują mi wina włoskie: https://dobrewina.pl/72-wina-wloskie Byłem na wakacjach we Włoszech rok temu i od tamtej pory wybieram głównie wina z tego kraju. 
    • Jakie alkohole lubicie pić na co dzień
      Jak w temacie - czyli w jakich alkoholach najczęściej degustujecie ? Piwo, wino a może coś mocniejszego?
      Ostatnio upodobałem sobie grzańce - smaczne chociaż niezwykle kaloryczne No i zima się kończy więc nie będzie potrzeby takiego dogrzewania się
    • Czy kupujecie w aptekach internetowych
      Kupuję już od dawna. Robie zamówienie z 2-3 razy do roku. Zwykle są to kosmetyki, suplementy. Żona równiez coś od siebie dokłada do zamówienia. Dzieki temu wysyłka jest darmowa. Jeśli mam receptę to oczywiście maszeruję do apteki stacjonarnej bo chcę mieć to co jest wypisane na recepcie jak najszybciej ale jeśli mogę na coś poczekać dzień czy dwa to kupię przez internet. Jak ze wszystkim jest o wiele taniej. Ceny warto jest sobie porównać w różnych aptekach jednak sam najczęściej kupuje w Cefarmie albo w aptece tanie leczenie: http://www.tanie-leczenie.pl/ Są tam najkorzystniejsze promocje. 
    • Czy kupujecie w aptekach internetowych
      Cześć. Jakie macie zdanie na temat aptek internetowych ? Czy zdarza się Wam robić tam zakupy? Jak jest z cenami? Czy rzeczywiście są tak duże różnice cenowe? 
  • Latest Registered Members

• Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.