Forums

1. Systemy operacyjne

1. 175

Jeden z najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych na rynku

723

Platforma stworzona przez Apple na potrzeby mobilnych urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka

68

System stworzony przez Microsoft. Niedoceniany na rynku tabletów internetowych

379

1. Newsy

Nowości i ciekawostki tabletowe.

141

1. Reklamacje Asusa Transformer Prime

Tu podzielisz się informacjami dotyczącymi reklamacji Asusa Transformer Prime.

69

W tym dziale znajdziecie informacje o wszelkich promocjach i rabatach - w tym także przygotowanych specjalnie dla Was, Czytelników Tabletowo.pl przez naszych Partnerów.

334

Masz jakiś problem? Napisz, postaramy się pomóc!

1,939

Pochwal się nim :)

161

Jeśli szukasz odpowiedniego dla siebie tabletu internetowego, tutaj na pewno Ci pomożemy

8,589

Chcesz kupić lub sprzedać tablet? A może chcesz się zamienić? Napisz tutaj

889

1. Forumowe ankiety

Ankiety na wszelkie tematy

38

Wasza inwencja twórcza

96
  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 4 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Member Statistics

10,019
    Total Members
    654
    Most Online
    Krzysiek95
    Newest Member
    Krzysiek95

Loading
  • Tematy

• Jak zaktualizować HTC one E8 ?
      Witam, jestem tu nowy i mam taką sprawę: kupiłem dopiero co przez play HTC one E8 ponieważ był tani a jego parametry no i opinie o nim były bardzo dobre no i mam na nim wgranego andka 4,42... no i nakładkę htc sense 6 no i myślałem że zaktualizuję do lollipopa (sorry jak źle piszę) no, ale znalazłem w sieci, w tym także na tabletowo, że jest aktualizacja już i na androida 6.0 no i automatycznie przy tym ma się aktualizować sense na wersję 7 no i zastanawiam się jak to zrobić ponieważ wszystko jest ok dopóki nie wchodzę w aktualizuj oprogramowanie, bo gdy wyszukuje aktualizacji to niestety żadnych nie znajduje . I co teraz ? P.s mam pytanie ponieważ w nowszych modelach htc nie było już aplikacji muzyka no i czy ona zniknie z aktualizacją ? Czy zostanie normalnie ? Pozdrawiam
    • Autoobracanie w Windows 10 (Kiano Intelect X2)
      Po tym jak wgrałem (co prawda twoich nawet nie zdążyłem pobrać, bo co niesłychane BOK Kiano 8.20 mi odpisał i wysłał linka do chmury ze wszystkimi sterownikami tego modelu (po rozpakowaniu ponad 600mb) no ale zainstalowałem tylko te dwa (reszta darmowy driver booster sam znalazl i zainstalował) + sterownik do baterii bo ten co driver booster zainstalował, to wolniej ładował niż się bateria zużywała (podpięty do ładowania i włączony tablet) Ale do sedna, TAK, po wgraniu oryginalnych z marca tego roku sterów Boscha do akcelerometra, obracanie chodzi PO odpięciu ze stacji dokującej (po podpięciu do stacji dokującej w windowsie włącza się w ustawieniach ekranu opcja blokady autoobracania, która jest wtedy nie do zmiany, tj. wyszarzona) ale jeśli u ciebie jest wyszarzona nawet po wyjęciu z stacji dokującej to sprawdz rejestr HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\AutoRotation} "Enable" jak było 0 to daj 1, ew. jeszcze "LastOrientation" możesz dać 0.
    • Nie działa dotyk
      Witam, przestał działać mi dotyk (tablet córki i nie mam pewności czy po upadku czy ot tak). Ekran jest w stanie idealnym, cały czas miał na sobie folię, ani rysek ani odprysków. Dotyk nie działa miejscami, w tych samych miejscach i nie wiem czy są to linie wzdłuż węższej części ekranu czy obszaru. Zastanawiam się czy wymiana digitizera ma sens czy to raczej elektronika. Macie jakieś pomysły ?   p.S. Tablet Asus memo pad 7 hd wiek 2 lata i 1 miesiąc.
    • Tablet się nie włącza
      Jak tablet się nie może włączyć  reset nic nie działa to pozostaje czekać na cud albo oddać do serwsiu. Mimo, że jestem wierzący to proponuje ci jednak wybrac tę drugą opcję  Ja z moim tabletem i lapciem jak coś się dzieje od razu uderzam do ekipy z serwisu Redicreo w Krakowie, bo tam mam pewność, że profesjonalnie podejdą do problemu i szybką go rozwiążą, rzetelne chłopaki
    • Tablet nie ładuje się
      System albo gniazdo ładowania na moje oko. I tak trzeba do serwisu oddać, tam ogarną co i jak. Proponuje serwis http://redicreo.pl/ jeśli chcesz, żeby skutecznie zadziałali, szybko i nie wzięli za to nie wiadomo ile pieniedzy to tam idź
  • Latest Registered Members

• Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.